تبلیغات هزینه محسوب نمی شود
امروزه تبلیغات نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و نمایندگان حرفه ای صنعت بیمه از درآمدهای خود مبلغی را به تبلیغات اختصاص می دهند. چاپ بروشور، کارت ویزیت، کاتالوگ، تراکت، سربرگ و پاکت نامه نشان دهنده ی هویت شغلی شماست پس در امور طراحی تا چاپ موارد نام برده با متخصصین حوزه ی تبلیغات مشورت نمایید.
  • مشتریان شما به راحتی با شما در ارتباط خواهند بود.
  • مشتریان شما به همکاران خودشان شما را معرفی خواهند کرد.
  • مشتریان شما به مشاوره ی درستی که به آنها می دهید حس خوبی پیدا خواهند کرد.
  • مشتریان خود را فراموش نمی کنیم.
  • مشتریان ما حق اعتراض دارند و وظیفه ی ما پاسخگویی به آنهاست.
  • مشتریان ما از همکاری با ما حس رضایت و خرسندی دارند.
خدمات و شرایط کاری تیم تخصصی جلدکده

تمامی خدمات چاپی از مشاوره، طراحی تا رسیدن محصول به دست شما در مدت زمان از قبل اعلام شده توسط تیم جلدکده به سرانجام خواهد رسید و همان طور که شما پیگیر سفارش خدمات خود می باشید تیم تخصصی جلدکده دو برابر بیشتر پیگیر سفارش شما خواهد بود زیرا هر سفارش به نوعی اعتبار و امضای تیم جلدکده محسوب می شود پس با صبر و حوصله و احترام متقابل برای همکاری های بیشتر و بزرگ تر خود را آماده کنیم. 

24
ساعت
7
روز هفته
توضیحات

کارت ویزیت

کارتی با اطلاعات کسب و کار فرد یا شرکت است که جهت معرفی رسمی شرکت یا فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور معمول در کارت ویزیت از نام و نام خانوادگی، نام شرکت و آرم شرکت به همراه نشانی و اطلاعات تماس استفاده می‌گردد.
توضیحات

تراکت

تراکت (فرانسوی: Tract) یا فلایر (انگلیسی: Flyer) نوعی تبلیغات کاغذی است که به‌قصدِ توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود. تراکت‌ها گاهی روی در و دیوارها چسبانده می‌شوند و گاهی هم مستقیماً به درِ خانه‌های مردم پست می‌شوند.
توضیحات

بروشور

بروشور کتابچه یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولیدکننده یا ارائه دهنده به مصرف‌کننده یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد.
توضیحات

کاتالوگ

کاتالوگ یا بروشور کتابچه یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولیدکننده یا ارائه دهنده به مصرف‌کننده یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود. همچنین در متون ادبیات پارسیان بروشور با عبارت دفترک مترادف شناخته شده‌است.
توضیحات

سربرگ

سربرگ بخشی در بالای نامه‌های اداری است که شامل نام سازمان، نشان و آدرس می‌باشد. معمولاً در سربرگ فارسی آرم، نام، نشان در سمت راست و تاریخ، شماره و پیوست در سمت چپ آن قرار می‌گیرد.
توضیحات

پاکت نامه

پاکت نامه نوعی پاکت برای بسته‌بندی است که معمولاً از جنس کاغذ است و برای انتقال برگ کاغذ یا کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد.